Garantija

Visiems SKMEI laikrodžių mechanizmams suteikiama 12 mėnesių garantija nuo laikrodžio įsigijimo datos nurodytos sąskaitoje – faktūroje ar garantinėje kortelėje.

Garantija taikoma gedimams kurie galėjo atsirasti dėl gamintojo broko ar nekokybiškų medžiagų. Garantija galioja laikrodžiams pateiktiems su pirkimą – pardavimą patvirtinančiu dokumentu (sąskaita faktūra ar kasos kvitas) ar užpildyta garantine kortele. Jei gamyklinio broko ar gedimo negalima pašalinti, laikrodis gali būti keičiamas kitu.

Garantiniam remontui laikrodį prašome siųsti registruotu paštu ar atnešti į skmei.lt biurą (prieš tai būtina susisiekti su mumis). Siuntimo išlaidos grąžinamos jei laikrodis atitinką garantines sąlygas.

 

Garantija netaikoma

Garantija netaikoma laikrodžio korpusui, apyrankei, maitinimo elementui, įskilimams, subraižymams ar kitokio pobūdžio pažeidimams atsiradusiems dėl kokio nors mechaninio, cheminio poveikio, neatsargaus naudojimo, jei laikrodis buvo ardytas ar savarankiškai remontuotas.

 

Grąžinimas ir keitimas

Tinkamos kokybės prekių grąžinimui ir keitimui taikomos Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintos „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklės“.

Bet kurį, skmei.lt svetainėje įsigytą laikrodį, per 7 darbo dienas nuo gavimo datos galite grąžinti ir atgauti už laikrodį sumokėtus pinigus ar pakeisti kitu.

Laikrodis turi būti tokios pačios būklės, kaip buvo gautas. Laikrodis negali būti dėvėtas arba kitaip naudotas, negali būti sugadintas ar praradęs savo vertę. Laikrodis turi būti grąžintas originalioje gamintojo pakuotėje, su etiketėmis, garantine kortele.

Laikrodį pristato ir pristatymo išlaidas apmoka pats Klientas.

Prieš grąžinimą prašome susisiekti su mumis e-paštu info@skmei.lt ar telefonu +370 674 79559

Grąžinti laikrodį galima atvykus į skmei.lt biurą arba registruota pašto siunta.

UAB Elės stilius, R. Kalantos g. 34 (II aukštas), Kaunas 52494, Lietuva

Perskaityti pirkimo sąlygas ir taisykles